Ligler
Oran Formatı
Takvim
Sıralamalar
Çerez kullanıyoruz. Web sitemize göz atarak, çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz. Məxfilik və kuki siyasəti

Aliaksandra Sasnovich - Carlota Martinez Cirez: Tahminler

Yenile
Bitmiş 24/06 10:10
Country: WTA - Tek
League: Wimbledon

Maç incelemesi

Mevcut istatistik bilgileri kullanarak sitemiz Aliaksandra Sasnovich ve Carlota Martinez Cirez arasındaki WTA - Tek maçının sonucunu tahmin ettti. Bu maç Wimbledon turnuvası kapsamında 24.06 gününde saat 10:10'de başlayacak.

Kim kazanır?

Sonucu görmek için oy verin
Aliaksandra Sasnovich
ALI - %
Carlota Martinez Cirez
CAR - %

Bahis ipuçları

Aliaksandra Sasnovich

4 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Aliaksandra Sasnovich 'si yenilgiyle sonuçlandı

Carlota Martinez Cirez

3 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Carlota Martinez Cirez 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı

Mərc:Kazanan - Takım 2

Carlota Martinez Cirez

2 / 10 son maçların sayısı Tüm turnuvalardaki Carlota Martinez Cirez 'si 2. sette galibiyetle sonuçlandı

Carlota Martinez Cirez

1 / 1 Rakipler arasındaki son maçların sayısı Carlota Martinez Cirez 2. setteki galibiyet yüzdesi ile sona erdi

Mərc:Kazanan 2 set - Takım 2

Carlota Martinez Cirez

3 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların Carlota Martinez Cirez 'si 1 sette galibiyetle sonuçlandı

Carlota Martinez Cirez

1 / 1 Rakipler arasındaki son maçların sayısı Carlota Martinez Cirez için 1 sette galibiyetle sonuçlandı

Mərc:Kazanan 1 set - Takım 2

Aliaksandra Sasnovich

4 / 10 son maçların sayısı Tüm turnuvalardaki Aliaksandra Sasnovich 'si 2. sette galibiyetle sonuçlandı

Mərc:Kazanan 2 set - Takım 1

Aliaksandra Sasnovich

5 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Aliaksandra Sasnovich 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı

Aliaksandra Sasnovich

1 / 1 Takımlar arasındaki son maçların Aliaksandra Sasnovich 'si galibiyetle sonuçlandı

Carlota Martinez Cirez

7 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Carlota Martinez Cirez 'si yenilgiyle sonuçlandı

Carlota Martinez Cirez

1 / 1 Takımlar arasındaki son maçların Carlota Martinez Cirez 'si galibiyetle sonuçlandı

Mərc:Kazanan - Takım 1

Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 23.06.2025 20:40

Aliaksandra Sasnovich inceleme

İstatistiklerin mevcut olduğu maçlarda Aliaksandra Sasnovich, 10 maç oynadı. Bu maçlarda, Aliaksandra Sasnovich, 11 seti ve 94 oyunu kazanmayı başardı ve 10 seti ve 89 oyunu kaybetti. Oyuncu 10 maçInda 5 kez kazandı ve 4 kaybetti.

Carlota Martinez Cirez inceleme

Carlota Martinez Cirez çok sayıda maç oynadı ve 15 15'nin 3 maçını, 8 seti ve 96 oyunu kazandığı mevcut istatistik bilgilerinden anlaşıldı. Ancak, takım tüm maçları kazanamadı ve 119 oyunu ve 15 seti kaybederek 7 maçı kaybetti.

Maç tahminleri

Sitemiz rakip takımları olan Aliaksandra Sasnovich ve Carlota Martinez Cirez’in istatistiklerini analiz etti ve Kazanan - Takım 1'in bu maç için en iyi bahis olduğu kanısındadır. Bu tahmin üzerine bahis yapmak, size 1.199 oranında bir kazanma oranı verecektir.

24/06/2025

Aliaksandra Sasnovich

10:10

Carlota Martinez Cirez

Bet:Kazanan - Takım 1

Oranlar:1.20

Bahis parası koy

Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 23.06.2025 20:40